Norėdami peržiūrėti šį puslapį kitomis kalbomis, paspauskite viršuje esančią kalbos vėliavėlę.

Pranešimų apie pažeidimus sistema

Esame įsitikinę, kad tvari mūsų įmonės sėkmė didele dalimi grindžiama sąžiningumu, teisingumu, pagarbiu ir sąžiningu verslo elgesiu, taip pat tuo, kad laikomės teisinės sistemos ir gerbiame moralės principus, taikomus visose be išimties šalyse, kuriose vykdome savo veiklą. Todėl būtina, kad visi darbuotojai ir verslo partneriai laikytųsi galiojančių įstatymų, vengtų interesų konfliktų ir gerbtų šalių, kuriose vykdome veiklą, papročius, tradicijas ir socialines vertybes. Net ir vienas įstatymo pažeidimas gali padaryti ilgalaikę žalą SARIA reputacijai ir sukelti rimtų finansinių nuostolių. Jei sužinojote apie kokius nors pažeidimus, nedelsdami juos išsiaiškinkite.

Naudodamosi pranešėjų portalu „SARIA Integrity Line”, bendrovės, organizuojamos pagal SARIA SE & Co. KG („SARIA”) siūlo ne tik visiems darbuotojams, bet ir visoms trečiosioms šalims galimybę pranešti apie įstatymų ir vidaus taisyklių pažeidimus. Užtikrinamas konfidencialumas, anonimiškumas ir duomenų saugumas. Kiekvienas gautas pranešimas kruopščiai tikrinamas, o dėl pažeidimų nuosekliai imamasi tolesnių veiksmų.

Ataskaitų teikimo kanalas

Pranešimus galite pateikti naudodamiesi internetine pranešimų apie pažeidimus teikimo sistema SARIA Integrity Line, kurią rasite paspaudę šią nuorodą: https://saria.integrityline.org/index.php

Lithuania:
UAB “Saria”
c/o Corporate Compliance
Veiveriu str. 139
LT-46389 Kaunas
+370 620 13358